XMPP Framework (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Subject
da: Emne

en: Remove
da: Fjern

en: Action
da: Handling

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Create
da: Opret

en: Fields
da: Felter

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: General
da: Generelt

en: Operation
da: Handling

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Relationships
da: Forbindelser

en: relationships
da: forhold

en: Join
da: Tilmeld

en: both
da: begge

en: Client
da: Klient

en: Available
da: Tilgængelig

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Lithuanian
da: Littauisk
