XMPP Framework (6.x-2.0) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Arabic
eo: Araba

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Italian
eo: Itala

en: Spanish
eo: Hispana

en: Korean
eo: Korea

en: Dutch
eo: Nederlanda

en: Finnish
eo: Finna

en: German
eo: Germana

en: Hungarian
eo: Hungara

en: Romanian
eo: Rumana

en: Russian
eo: Rusa

en: Turkish
eo: Turka

en: Lithuanian
eo: Litova
