XMPP Framework (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Fields
et: Väljad

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: General
et: Üldine

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notifications
et: Teated

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Relationships
et: Seosed

en: relationships
et: suhted

en: Join
et: Liitu

en: Client
et: Klient

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: Log Message
et: Logiteade

en: Available
et: Saadaval

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: XMPP Server
et: XMPP server

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Lithuanian
et: Leedu keel

en: Resource
et: Ressurss

en: Not Set
et: Seadistamata
