XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: English
ga: Béarla
