XMPP Framework (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: Fields
gl: Campos

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: General
gl: Xeral

en: Operation
gl: Operación

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Korean
gl: Coreano

en: Relationships
gl: Relacións

en: relationships
gl: relacións

en: Join
gl: Unirse

en: Available
gl: Dispoñible

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano
