XMPP Framework (6.x-2.0) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Create
gu: બનાવો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Relationships
gu: સંબંધો

en: relationships
gu: સંબંધો

en: Russian
gu: રશિયન

en: Synchronize
gu: સમન્વય
