XMPP Framework (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Fields
hr: Polja

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: General
hr: Općenito

en: Operation
hr: Operacija

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Korean
hr: Korejski

en: Relationships
hr: Odnosi

en: relationships
hr: odnosi

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Turkish
hr: Turski

en: Lithuanian
hr: Litavski
