XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè
