XMPP Framework (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Fields
kk: Өрістер

en: General
kk: Басты

en: Operation
kk: Операция

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Korean
kk: Корей

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық
