XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Korean
ne: कोरियन

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Turkish
ne: तुर्की

en: Lithuanian
ne: लिथुएनी
