XMPP Framework (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: Fields
nn: Felt

en: Start Date
nn: Startdato

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Korean
nn: Koreansk

en: Join
nn: Meld inn

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: Finnish
nn: Finsk

en: German
nn: Tysk

en: Hungarian
nn: Ungarsk

en: Romanian
nn: Rumensk

en: Russian
nn: Russisk

en: Turkish
nn: Tyrkisk

en: Lithuanian
nn: Litauisk
