XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: General
ps: ټوليز

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی
