XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Remove
ro: Elimină

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Create
ro: Crează

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Operation
ro: Operație

en: Notifications
ro: Notificări

en: Arabic
ro: Arabă

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Korean
ro: Coreană

en: Relationships
ro: Relații

en: relationships
ro: relații

en: Available
ro: Disponibil

en: Dutch
ro: Olandeză

en: Finnish
ro: Finlandeză

en: German
ro: Germană

en: Hungarian
ro: Maghiară

en: Romanian
ro: Română

en: Russian
ro: Rusă

en: Turkish
ro: Turcă

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: Lithuanian
ro: Lituaniană

en: Resource
ro: Resursă
