XMPP Framework (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Create
sv: Skapa

en: Fields
sv: Fält

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: General
sv: Allmän

en: Operation
sv: Funktion

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Arabic
sv: Arabiska

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Italian
sv: Italienska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Relationships
sv: Relationer

en: relationships
sv: relationer

en: Join
sv: Gå med

en: Client
sv: Klient

en: Offline
sv: Nedkopplad

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Dutch
sv: Holländska

en: Finnish
sv: Finska

en: German
sv: Tyska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Romanian
sv: Rumänska

en: Russian
sv: Ryska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Mappings
sv: Mappning

en: The header and footer will be taken from Notification events
sv: Sidhuvud och sidfot kommer tas från aviseringstillfällen

en: Content Profile
sv: Innehållsprofil

en: Resource
sv: Resurs
