XMPP Framework (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Subject
te: విషయం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: General
te: సాధారణ

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Lithuanian
te: లిథుయేనియన్
