XMPP Framework (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: Finnish
ug: فنلاندىيە تىلى

en: German
ug: گرمانچە

en: Hungarian
ug: ۋنگىر تىلى

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Turkish
ug: تۈرك تىلى
