XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Remove
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: Fields
ar: الحقول

en: General
ar: عام

en: Operation
ar: عملية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Arabic
ar: عربية

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Korean
ar: كورية

en: Relationships
ar: العلاقات

en: relationships
ar: العلاقات

en: Available
ar: متوفّر

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Turkish
ar: تركية

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Lithuanian
ar: ليتوانية

en: Resource
ar: مصدر
