XMPP Framework (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Fields
az: Sahələr

en: General
az: Əsas

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Relationships
az: Əlaqələr

en: relationships
az: Əlaqələr

en: Available
az: Mövcuddur

en: German
az: Alman

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
