XMPP Framework (6.x-2.1) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Remove
bg: Премахни

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: General
bg: Общи

en: Operation
bg: Действие

en: Notifications
bg: Известия

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Korean
bg: Корейски

en: Relationships
bg: Приятели

en: Client
bg: Клиент

en: Participants
bg: Участници

en: Offline
bg: Офлайн

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Turkish
bg: Турски

en: Lithuanian
bg: Литовски
