XMPP Framework (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: relationships
bo: འབྲེལ་བ

en: Join
bo: ཞུགས་པ།
