XMPP Framework (6.x-2.1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Fields
bs: Polja

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: English
bs: Engleski

en: Relationships
bs: Odnos

en: relationships
bs: odnos
