XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Fields
ca: Camps

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Korean
ca: Coreà

en: Relationships
ca: Relacions

en: relationships
ca: relacions

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Offline
ca: Desconnectat

en: Available
ca: Disponible

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Turkish
ca: Turc

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Synchronize
ca: Sincronitza

en: Lithuanian
ca: Lituà

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Resource
ca: Recurs

en: Conference Name
ca: Nom de la conferència

en: XMPP Client module is not installed hence the join links for joining group chats are not enabled
ca: El mòdul XMPP Client no està instal·lat, per això els enllaços per unir-se als xats de grup no estan habilitats
