XMPP Framework (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Create
el: Δημιουργία

en: Fields
el: Πεδία

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: General
el: Γενικά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Relationships
el: Συσχετίσεις

en: Relationship Types
el: Τύποι σχέσεων

en: relationships
el: συσχετίσεις

en: both
el: και τα δύο

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: Not Set
el: Δεν έχει οριστεί
