XMPP Framework (6.x-2.1) - en to es translation catalogue (52 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Subject
es: Asunto

en: Remove
es: Eliminar

en: Action
es: Acción

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Unknown
es: Desconocido

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Create
es: Crear

en: Fields
es: Campos

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Operation
es: Operación

en: Notifications
es: Avisos

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Korean
es: Coreano

en: Relationships
es: Relaciones

en: Relationship Types
es: Tipos de relaciones

en: relationships
es: relaciones

en: Join
es: Unirse

en: both
es: ambos

en: Client
es: Cliente

en: Participants
es: Participantes

en: Offline
es: Desconectado/a

en: Cron Settings
es: Configuración de cron

en: Available
es: Disponible

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Turkish
es: Turco

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Conversations
es: Conversaciones

en: Synchronize
es: Sincronizar

en: Lithuanian
es: Lituano

en: Select One
es: Seleccionar uno

en: Mappings
es: Asignaciones

en: Content Profile
es: Contenido de tipo perfil

en: Resource
es: Recurso
