XMPP Framework (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Fields
eu: Eremuak

en: End Date
eu: Bukaera data

en: General
eu: Orokorra

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Korean
eu: Koreera

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: relationships
eu: erlazioak

en: Join
eu: Lotu

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Available
eu: Gaituta

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Lithuanian
eu: Lituaniera
