XMPP Framework (6.x-2.1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Created
fil: Inilikha

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: English
fil: Ingles

en: Client
fil: Kliyente

en: German
fil: Aleman
