XMPP Framework (6.x-2.1) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Date
fy: Datum

en: Message
fy: Berjocht

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk
