XMPP Framework (6.x-2.1) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Remove
he: הסרה

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Create
he: יצירה

en: Fields
he: שדות

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: General
he: כללי

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Relationships
he: יחסים

en: relationships
he: יחסים

en: Join
he: הצטרף

en: Client
he: לקוח

en: Available
he: זמין

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Turkish
he: טורקית

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en: The header and footer will be taken from Notification events
he: הכותרת והכותרת התחתית תלקחנה מאירועי הודעות

en: Content Profile
he: פרופיל תוכן
