XMPP Framework (6.x-2.1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Fields
jv: Field

en: General
jv: Umum

en: Operation
jv: Operasi

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Dutch
jv: Belanda

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Russian
jv: Russia

en: Lithuanian
jv: Lithuania
