XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Fields
ka: ველები

en: General
ka: ზოგადი

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Korean
ka: კორეული

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Hungarian
ka: უნგრული
