XMPP Framework (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: General
lt: Bendras

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: English
lt: Anglų

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: relationships
lt: ryšiai

en: Join
lt: Prisijungti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Content Profile
lt: Turinio Profilis
