XMPP Framework (6.x-2.1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Remove
lv: Izņemt

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Fields
lv: Lauki

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: General
lv: Galvenie

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Arabic
lv: Arābu

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Relationships
lv: Attiecības

en: relationships
lv: attiecības

en: Join
lv: Pievienoties

en: Client
lv: Klients

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Available
lv: Pieejams

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Turkish
lv: Turku

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu
