XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ml translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Arabic
ml: അറബി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Lithuanian
ml: ലിതുവാനിയന്‍
