XMPP Framework (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Korean
mn: Солонгос

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Russian
mn: Орос

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва
