XMPP Framework (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Fields
oc: Camps

en: End Date
oc: Data de fin

en: Operation
oc: Operacion

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Chinese
oc: Chinés

en: Korean
oc: Corean

en: Relationships
oc: Relacions

en: relationships
oc: relacions

en: Available
oc: Disponible

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: Finnish
oc: Finlandés

en: German
oc: Alemand

en: Hungarian
oc: Ongrés

en: Romanian
oc: Romanés

en: Russian
oc: Rus

en: Turkish
oc: Turc

en: Lithuanian
oc: Lituanian
