XMPP Framework (6.x-2.1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: relationships
se: oktavuođat
