XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்
