XMPP Framework (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: General
ta: பொது

en: Operation
ta: செயல்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Korean
ta: கொரியன்

en: relationships
ta: உறவுகள்

en: Dutch
ta: டச்

en: Finnish
ta: பின்னிஷ்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Hungarian
ta: ஹங்கேரியர்

en: Romanian
ta: ரோமானியன்

en: Russian
ta: ரஷ்யன்

en: Turkish
ta: டர்கிஸ்

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை

en: Lithuanian
ta: லித்தோனியன்

en: Resource
ta: வளம்
