XMPP Framework (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (63 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Remove
uk: Вилучити

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Create
uk: Створити

en: Fields
uk: Поля

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: General
uk: Загальне

en: Operation
uk: Дія

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Korean
uk: Корейська

en: Current Status
uk: Стан

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Relationship Types
uk: Типи зв'язків

en: relationships
uk: зв'язки

en: Join
uk: Увійти

en: both
uk: всі

en: Client
uk: Клієнт

en: Participants
uk: Учасники

en: Offline
uk: Не в мережі

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: Available
uk: Доступно

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Turkish
uk: Турецька

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: Conversations
uk: Бесіди

en: Synchronize
uk: Синхронізація

en: XMLRPC Settings
uk: XMLRPC настроювання

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Launch
uk: Старт

en: Extended Away
uk: Немає на місці

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Away
uk: Відійшов

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Content Profile
uk: Вміст профілю

en: Resource
uk: Ресурс

en: Not Set
uk: Не встановлено

en: Join Chat Room
uk: Приєднатися до кімнати балачки

en: Chat Rooms
uk: Кімнати балачок
