XMPP Framework (6.x-2.1) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Lithuanian
am: ሊቱዌንያንኛ
