XMPP Framework (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Remove
be: Выдаліць

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Fields
be: Палі

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: General
be: Агульны

en: Operation
be: Аперацыя

en: Arabic
be: Арабская

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Korean
be: Карэйская

en: Cron Settings
be: Налады крона

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Lithuanian
be: Літоўская
