XMPP Framework (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: Finnish
hy: Ֆիններեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Hungarian
hy: Հունգարերեն

en: Romanian
hy: Ռումիներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Turkish
hy: Թուրքերեն

en: Lithuanian
hy: Լիտվերեն
