XMPP Framework (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: General
mr: साधारण

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन
