XMPP Framework (6.x-2.0) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား
