XMPP Framework (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: Fields
pl: Pola

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: General
pl: Ogólne

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Korean
pl: Koreański

en: Relationships
pl: Powiązania

en: Relationship Types
pl: Typy relacji

en: relationships
pl: powiązania

en: Join
pl: Dołącz

en: Client
pl: Klient

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Offline
pl: Niedostępny

en: Cron Settings
pl: Konfiguracja zadań cron

en: Available
pl: Dostępne

en: Field Title
pl: Tytuł pola

en: Delete Fields
pl: Usuń pola

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: Finnish
pl: Fiński

en: German
pl: Niemiecki

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)

en: Turkish
pl: Turecki

en: Conversation #
pl: Konwersacja #

en: Room Statistics.
pl: Statystyki pokoju.

en: Conversations
pl: Konwersacje

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: XMPP VCard
pl: VCard XMPP

en: Synchronize Field
pl: Zsynchronizuj pole

en: Synchronize a specific field
pl: Zsynchronizuj określone pole

en: Synchronize all of the fields
pl: Zsynchronizuj wszystkie pola

en: XMLRPC API
pl: API XMLRPC

en: Xmlrpc Url
pl: Odnośnik XMLRPC

en: Xmlrpc port
pl: Port XMLRPC

en: XMLRPC Settings
pl: Ustawienia XMLRPC

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: XMPP Server Domain
pl: Domena serwera XMPP

en: administer xmpp
pl: zarządzaj xmpp

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Resource
pl: Zasób
