XMPP Framework (6.x-2.1) - en to sr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Korean
sr: корејски

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански
