Object Oriented eXperience Objects (6.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: user
nn: brukar

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Published
nn: Publisert

en: update
nn: oppdater

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Library
nn: Bibliotek
