XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Highlighted content
cs: Zvýrazněný obsah

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
