XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: First sidebar
et: Esimene küljeriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Highlighted content
et: Esiletõstetud sisu

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü
