XSL Absolute (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Header
fa: سر صفحه

en: Footer
fa: پاورقی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Highlighted content
fa: محتوای برجسته‌شده

en: Secondary menu
fa: منوی دوم
